Niebieski Ślub

ubior-kosciola-na-slub1Przedstawiam dekorację Kościoła na uroczystość zaślubin, kolorem przewodnim poza bielą był niebieski (szafirowy, chabrowy).

Uroczystość w pięknie umiejscowionym na wzgórzu Kościele pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła w Leńczach, do tego cudowna jesienna aura dnia dzisiejszego. Dekoracja obejmowała kompozycje kwiatowe, ubiór krzeseł dla Państwa Młodych, klęcznika i ławek.

Kolor niebieski wprowadziły intensywnie szafirowe margaretki) Wyzwaniem była dekoracja przed ołtarz, która nie mogła zasłaniać pięknego ręcznie haftowanego obrusu. Oto kilka zdjęć z tej realizacji pod tytułem Niebieski Ślub. (więcej…)

Wielkanocne stroiki, wiosenne kompozycje

 

Wiązanki wielkanocne i wiosenne kompozycje

Święta wielkanocne nie mogą się obyć bez bazi i kolorowych kwiatów, dlatego elementy te obowiązkowo znalazły się w kompozycjach. Żonkile, tulipany, piwonie, storczyki, irysy, krokusy, forsycja to cała moc wiosennego klimatu.

 

(więcej…)

Stroiki świąteczne i kompozycje na Boże Narodzenie

 

Święta Bożego Narodzenia – stroiki, wianki

Stroiki i wianki świąteczne na Boże Narodzenie, do dekoracji w domu, na zewnątrz lub dekoracji na cmentarz. Tradycyjna ‚Gwiazda Betlejemska’  – poinsecja pięknie komponuje się w każdej dekoracji. Kompozycje z naturalnych szyszek są bardzo atrwakcyjne.

(więcej…)

Wiązanki na cmentarz, Wszystkich Świętych, kompozycje ze sztucznych kwiatów

wiazanka-rude-chryzantemy (Custom)

Wiązanki na nagrobki

Wiązanki na Święto Zmarłych ze sztucznych kwiatów bogate w dodatki. Wiązanki różnych rozmiarów, z wyborem rodzaju kwiatów. Róże, hortensje, lilie, chryzantemy, piwonie oraz wiele innych. Wiązanki są wykonywane na żywym świerku lub sztucznej choince. Wśród dodatków znajduje się mohonia aquifolium. Jest to zimozielony krzew. Jego cechą charakterystyczną są grube, kłujące i kolczastoząbkowane liście.
(więcej…)

Wiązanki, kompozycje na Wszystkich Świętych 2013

WS 2

WS 1

WS 3

kwiaty w formie krzyża - chryzantemy oraz róże

WS 4

WS 5

WS 6


(więcej…)

Wiązanki pogrzebowe

Wiązanki pogrzebowe
Wiązanki wykonywane ze sztucznych kwiatów, na żywym świerku, z tradycyjną taśmą.
(więcej…)

Dekoracje na Chrzest Św.


Dekoracja na Chrzest Święty.
Na przyjęcie z okazji chrztu świętego wykonano dekoracje na stoły. Wszystkie przygotowane kompozycje utrzymane są w kolorze niebieskim, błękitnym. Chrzest przyjmował chłopiec. Ważnym elementem były świece i dekoracja światłem, które zawsze tworzą niepowtarzalny, ciepły i przytulny klimat. (więcej…)

Niezwykła wiązanka na cmentarz z 32 kwiatów – Wszystkich Świętych


Niezwykła wiązanka na cmentarz z 32 kwiatów

Ta niezwykła wiązanka powstała na szczególne zamówienie, jej długość przekraczała 1,5 m, składała się z 32 kwiatów. Całość uzupełniły dodatki w postaci liści żywej róży. Kwiaty to między innymi róże, odmiany chryzantem, które zostały ułożone na żywym świerku. Pięknie wygląda w towarzystwie światła zniczy na dużym nagrobku. Wiązanka utrzymana w kolorach fioletu, kremu i bordo.

(więcej…)

W donicach – wiązanki i kompozycje na Wszystkich Świętych


wiązanki na wszystkich świętych

Kompozycje w donicach, doniczkach i koszach

Wiązanki na Wszystkich Świętych, na nagrobki mogą być również w donicach, na niektórych grobach prezentują się dużo lepiej niż wiązanki na choince. Kompozycje w doniczkach i koszach pięknie prezentują się na małych nagrobkach i grobach jak i na dużych grobowcach w towarzystwie chryzantem. Każdą z wiązanek można wykonać w donicy, w koszu, jak i bezpośrednio na żywej lub sztucznej choince. (więcej…)

Dekoracje sal weselnych, kościołów na uroczystość ślubu

Wyjątkowy dzień zaślubin

Uroczystość ślubu zasługuje na wyjątkową oprawę, taką aby ten dzień pozostał niezapomniany. Pomysłowość staje się umiejętnością, która pozwala przygotować niebanalny, zaskakujący, idealny i trwały wystrój. Podczas uroczystości zaślubin klimat niezapomnianych chwil tworzą odpowiednio stworzone dekoracje. Nadadzą one odpowiedni nastrój i pozwolą poczuć go Państwu Młodym i Gościom.

(więcej…)